Elron tihendab folgifestivali ajal graafikut 

Elron tihendab folgifestivali ajaks väljumisgraafikut. 

FOTO: SANDER ILVEST/Eesti Meedia/Scanpix Baltics

Elron tihendab 25.–28. juulini toimuva Viljandi pärimusmuusika gestivali ajaks Tallinna–Viljandi liini sõiduplaani, et huvilised saaksid rongiga kiiresti ja turvaliselt folkima. Sõiduplaani muudatused kehtivad kõigil neljal festivalipäeval.

Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo sõnas, et kuna festival on rongisõitjate seas olnud alati populaarne üritus ning rongide täituvus on olnud suur, siis soovib Elron festivalikülalistele ka sel aastal rohkem sõiduvõimalusi pakkuda.

„Neljapäevast pühapäevani pikendame osa edelasuuna reise Türilt ja Raplast Viljandini, et lisada Tallinna ja Viljandi vahele edasi-tagasi kaks väljumist igal festivalipäeval. Kindlasti püüame tagada liinile ka võimalikult pikad rongid, et mahutada rohkem sõitjaid,“ sõnas Kongo. „Kõik pikendatud reisid peatuvad Türil, Võhmas ja Viljandis, kuid kiirema kohale jõudmise huvides ei peatu teistes vahepeatustes.“ 

Kõigile Viljandi pärimusmuusika festivalile rongiga sõitjatele soovitas Elroni esindaja, et nad alati arvestaksid kaasreisijatega.

„Kuna näiteks jalgratas võtab rongis ära mitme inimese jagu ruumi, siis on folgi nädalavahetusel ka teatud väljumistel jalgratastega rongi sisenemine piiratud. Täpsem info on meie sõiduplaani otsingus,“ nentis Kongo. 

Tagasi üles