Tulevik tõi meeskonda uue noore aafriklase

Meeskonna peatreener Sander Post on veendunud, et nigeerlasest keskkaitsja Babatunde Ridwan on andekas mängija, kellest tõuseb Tulevikule kasu.

FOTO: JK Tulevik

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik tegi suvise üleminekuakna raames oma kolmanda täienduse, kui meeskonnaga liitus 18-aastane nigeerlasest keskkaitsja Babatunde Ridwan. Juulis on meeskonnaga liitunud veel kaks sama vana Aafrika jalgpallurit, üks Beninist ja teine Nigeeriast.

Täisnime Babatunde Ridwan Ayinla kandev, Lõuna-Nigeerias Oguni osariigis sündinud keskkaitsja on noorte talentide arendamisele keskendunud jalgpalliklubi Olisa FC kasvandik, kes jäi käesoleva aasta algul Euroopa agentidele silma tiheda valiksõelaga talenditurniiril, kus valiti parimaks kaitsemängijaks.

“Soovin mänguaja ning treenerite ja meeskonnakaaslaste usalduse treeningutel välja teenida,” kõneles Ridwan. “Teen selle nimel kõvasti tööd ning annan meeskonna eesmärkide täitumise nimel endast parima.”

Tuleviku peatreener Sander Post ütles Ridwani liitumise järel, et noore kaitsja toomine meeskonda teenib sama eesmärki, nagu varasemad tänavused täiendused. “Nüüd on meil võistkonnas kolm noort ja andekat mängumeest, kes põlevad soovist end siin tõestada,” rääkis Post, viidates varem liitunud David Onyeanulale ja Romeo Da-Costale. “Ka Babatunde on treeningutel näidanud suurt töötahet ja keskendumist ning muutunud siinoldud aja jooksul iga treeninguga järjest paremaks. Meeskond on tema näol saanud kindlasti väärt täienduse.”

Post on Ridwani mänge analüüsinud mahuka materjali põhjal süvitsi juba aasta algusest saadik ning on veendunud, et noormees on andekas mängija, kes suudab Tulevikule pikas perspektiivis kasulik olla.

Ridwani särginumbriks Tuleviku esindusmeeskonnas saab 3.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles