iDeal kampaania

Tarvastu ja Tõrva ühismeeskond on väikese karika jahil kaugele jõudnud

Karikajahile on Viljandimaale alles jäänud veel kolm meeskonda.

FOTO: Marko Saarm

Evald Tipneri karikavõistlustel osaleb tänavu kolm Viljandimaa jalgpallimeeskonda, kellest üks langes konkurentsist avaringis ning kaks peavad avamängu laupäeval. Väikese karika jahil on aga Tarvastu ja Tõrva ühismeeskond jõudnud kaheksa parema sekka.

FC Mulgi kaotas esimeses ringis tulemusega 0:1 meeskonnale Tallinna Wolves ja langes konkurentsist. Teises liiga Lõuna/Lääne piirkonnas mängiv Põhja-Sakala kohtub esimeses mängus esiliiga B-tasandil kohtuva Pärnu Jalgpalliklubiga. Meistrisarjas palliv Tulevik võtab aga vastu III liiga meeskonna SK Kadrina. Mõlemad mängud algavad laupäeval kell 19, Põhja-Sakala mängib Suure-Jaani staadionil ning Tulevik Viljandis.

Eesti jalgpalli väikese karika turniiril on Tarvastu ja Tõrva ühismeeskond võitnud kolm mängu ning jõudnud kaheksa parema sekka. Nüüd ootab Mulgimaa meeskonda 31. juulil ees kohtumine Lilleküla Retro nime kandva klubiga, kuhu on koondunud suur hulk endisaegseid Eesti koondise mängijaid. Mõned neist on meistriliigas või koondises mänginud alles paar aastat tagasi.

Seni on aga Tarvastu ja Tõrva suutnud alistada 3:1 Kristiine, 2:0 Tallinna Legion II ja pärast 3:3 lõppenud kohtumist penaltitega 4:2 Türi Ganvixi.

Tulevik II kaotas oma avamängus SC ReUnitedile 1:2 ning Põhja-Sakala jäi raasiku Jokerile alla 0:4.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles