Kerkivas järvevaatega villas pakutakse kortereid ligi 400 000 euro eest

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Copy
Viljandis Oru tänav 21a kerkiv uus villa saab valmis 2020. aastal.
Viljandis Oru tänav 21a kerkiv uus villa saab valmis 2020. aastal. Foto: Gerthrud Grents

Trepimäe kõrvale kerkivas kortermajas on müüki pandud kaks korterit ning ostjal tuleb seal ruutmeetri eest välja käia ligi 4000 eurot. Neljatoalise korteri saab 388 000 ja kolmetoalise 377 000 euro eest.

Oru tänavale kerkiva maja teisel korrusel asuvas kolmetoalises korteris on ruumi 95 ruutmeetrit ning ühe ruutmeetri hind on üle 3900 euro. Teine teisel korrusel asuv korter on neljatoaline, seal on 106 ruutmeetrit ning ruutmeetri hind on üle 3600 euro. Kokku on majas kolm eluruumidega korrust ja üks maa-alune korrus autode parkimiseks.

Kinnisvarabüroo Arco Vara leheküljel on kirjas, et korterid valmivad 2020. aasta alguseks. B-energiaklassiga kortereid iseloomustavad kõrged laed, suured aknad ja klaasitud rõdud. Ostjale lubatakse ka lummavaid vaateid Viljandi järvele ja vanalinnale.

Eluruumide seinad on värvitud ning põrandatel on naturaalne puitparkett, esikutes ja abiruumides keraamilised plaadid. Vannitubades ja tualettruumides kasutatakse Orase sanitaartehnikat. Köök on firmalt Noblessa.

Auto saab parkida maa-alusesse parklasse ning majas on ka lift. Põhjalikumat tutvustust ja valmiva korteri eskiise saab näha SIIT

Samal ajal müüb Arco Vara ka kerkivast hoonest saja meetri kaugusel, Trepimäe otsas korterit ühes vanas ja renoveerimist vajavas majas. Seal on müügis 76 ruutmeetri suurune ahiküttega kahetoaline korter, kus on alustatud renoveerimist, aga tööd on jäänud pooleli. Selle korteri saaks osta 45 000 euro eest, mis tähendab, et ruutmeetri eest küsitakse ligi 600 eurot.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles