GALERII. Tulevik loovutas koduväljakul tabeli tagumisele naabrile punkte

Olgugi et Tulevik läks pühapäevases kodumängus kohtumist Kalevi vastu esialgu 1:0 juhtima, tuli neil lõpuvile kõlades vastaste 2:1 paremust tunnistada.

FOTO: Marko Saarm

Pühapäeval kell 19 kohtusid Viljandi linnastaadioni murul Premium-liiga 18. voorus, mis ühtlasi tähistas ka käimasoleva hooaja keskpaika, Viljandi Tulevik ja Tallinna Kalev. Viljandi esindusmeeskonnast tabelis allpool kuklasse hingav ja peksupoisi staatuses Tallinna Kalev viis Viljandist koju võidupunktid, alistades Tuleviku 2:1.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Kalev ei ole halb võistkond, olen seda alati öelnud. Neil on omad võõrleegionärid, nad mängivad võrdsete satside heitluses, nagu tänane oli, oma kvaliteedi selgelt välja,» ütles Tuleviku peatreener pärast kohtumist. «Seda, et tabeli viimane nelik ongi tänavu väga ühtlane, näitab ka liigatabeli hetkeseis, kõik on üksteisega punkt punktis kinni. Siin alles tõeliseks madinaks läheb.»

Hoolimata sellest, et Tulevik on suutnud Tallina Kalevi viimases 15 omavahelises kohtumises kuival hoida, pöörasid pühapäevase kohtumise tallinlased oma kasuks.

Tagasi üles