Noorte käsipallikoondis läheb Euroopa meistrivõistlustele võite püüdma
Koosseisus viljandlased!

Järgmisel nädalal Rootsis Göteborgis asetleidvatel Euroopa alla 17-aastaste noormeeste lahtistel käsipallimeistrivõistlustel osaleb ka Eesti koondis.

FOTO: Eesti käsipalliliit

Järgmisel nädalal Rootsis Göteborgis asetleidvatel Euroopa alla 17-aastaste noormeeste lahtistel käsipallimeistrivõistlustel alustab Eesti koondis, kuhu kuuluvad ka viljandlased Aleksander Pertelson ja Mihkel Lõpp, tugevas alagrupis, vastasteks Hispaania, Norra, Gruusia, Fääri saared ja Iisrael.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Noorte suurturniiri "Partille Cup" raames 1.–5. juulini toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel osaleb 24 riiki. Euroopa tippriikidest puuduvad vaid Taani, Prantsusmaa, Horvaatia ja Saksamaa, viimaste Euroopa U-18 klassi meistrivõistluste finaalturniiri kaks paremat Rootsi ja Island on aga kohal.

"Loos ei halastanud ja esikaheksasse pääsemiseks tuleks alistada kas Norra või Hispaania," vahendas Eesti koondise peatreeneri Martin Noodla sõnu Eesti käsipalliliidu kodulehekülg. "Võtame mäng korraga ja kuigi vastastest midagi ei tea, peaks ülejäänud kolm alagrupikaaslast olema võidetavad. Turniir on raske, mitmel päeval on kaks mängu ja võib-olla peame mõnes kohtumises põhimehi säästma."

Tagasi üles