Sandra Vabarna otsib innukaid noori, keda juhendada

Sandra Vabarna 2016. aasta Viljandi pärimusmuusika festivalil

FOTO: Elmo Riig

Muusik Sandra Vabarna avaldas oma Facebooki seinal postituse, milles teatas, et otsib ühte torupillimängijat ja ühte bändi, keda aasta jooksul juhendada.

"Olen pikalt tundnud, et tahan anda veel mingi panuse oma valdkonda ja nagu kõik teavad, siis õpetades õpid ise kõige rohkem," kirjutas Vabarna. Oma sõnul on tal olnud õnn õppida torupillimängu väga motiveerivate ja ägedate õpetajate käe all ning bändi asjaajamistes on tema ümber olnud mentoreid, kes on andnud häid nõuandeid ja teadmisi. "Seega ma otsustasin, et võtan endale aastaks ühe torupilliõpilase ja ühe bändi/artisti, keda nõuga aidata nende tegemistes. Seda kõike TASUTA!"

Õpilastega hakkab Vabarna kohtuma korra kuus ning juhendamise eesmärk on saavutada uus tase ja jõuda seatud eesmärkideni.

Kandideerimise tingimusteks on torupilliõpilasele valmidus harjutada torupilli vähemalt kuus korda nädalas ja bändile valmisolek tegutseda ühise eesmärgi nimel. Mõlemale seab Vabarna tingimuse, et nad peavad olema tegutsenud vähemalt kolm aastat.

Kandideerimiseks tuleb 1. juuliks kirjutada aadressil sandravabarna@gmail.com sellest, mis on kandideerija kolm suurimat eesmärki järgmiseks aastaks ning miks just temal on vaja eraõpetajat või mentorit.

Tagasi üles