T, 7.02.2023

Kallid lapsed, kaduge minema!

Parandatud. Linnavalitsus pöördus ühistute poole 4. juunil
Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Kallid lapsed, kaduge minema!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Marko Suurmägi
Marko Suurmägi Foto: Mihkel Maripuu

RAEKOJAST SAABUS pressiteade, mis andis teada, et Männimäe Selveri vastas asuva lasteaia remont läheb lahti. Minu tähelepanu tõmbas üks lause: "Krõllipesa õppehoone Riia mnt 25 kinnistu poolses otsas olev korvpalliväljak võetakse uuenenud lasteaias kasutusele rühma mänguväljakuna ning seetõttu piiratakse ka olemasolev korvpalliväljak aiaga."

RAEKOJAST SAABUS pressiteade, milles seisis: Männimäe Selveri vastas asuva lasteaia remont läheb lahti. Minu tähelepanu tõmbas üks lause: «Krõllipesa õppehoone Riia mnt 25 kinnistu poolses otsas olev korvpalliväljak võetakse uuenenud lasteaias kasutusele rühma mänguväljakuna ning seetõttu piiratakse ka olemasolev korvpalliväljak aiaga.»

Mida rohkem ma sellesse lausesse süvenesin, seda kurjemaks muutusin. Tõtt-öelda ei mäletagi ma linna tegevusest suuremat sigadust kui see otsus. Sisuliselt öeldakse Männimäel elavatele teismelistele ja natuke noorematele lastele, kes on liivakastist välja kasvanud: «Korjake nüüd oma pallid ja kaduge minema! Pole meie asi, kuhu te lähete või mida teete. See, et teil pole ühtegi teist kohta, kus palli mängida, pole meie mure.»

Märksõnad
Tagasi üles