Viljandi Tulevik võitles Tallinnas vapralt

Karl-Eduard Salumäe
, arvamustoimetaja
Foto pärineb Tuleviku kodumängult Maardu vastu.
Foto pärineb Tuleviku kodumängult Maardu vastu. Foto: Marko Saarm

Teisipäeval tiivustava koduvõidu saanud Viljandi Tulevikul ei jäänud täna palju puudu, et Tallinnas nimeka Nõmme Kaljuga viik teha. Seejuures jooksis Tulevik Hiiu staadionile ilma mitme olulise mängijata.

​Viljandlased läksid 24. mänguminutil kohtumist juhtima Kaur Tomsoni tabamusest. Kalju võõrleegionär, brasiillane Liliu viigistas 41. minutil. Nõmmelaste võiduvärav sündis alles 81. minutil, autoriks Aleksandr Volkov.

Nädala algul 2:0 Maardu alistanud ja hooaja esimese koduvõidu võtnud Tulevik näitas sisu, sest kollaste kaartide tõttu pidid eemale jääma nii Tanel Lang, Indrek Ilves kui Mark Edur.

Meistriliiga tabelis kindlustas Nõmme Kalju tänase võiduga oma kolmandat kohta Paide Linnameeskonna ees. Viljandi Tulevik on liigatabelis seitsmes ehk väljaspool relegatsioonitsooni.

Matši saab järelvaadata Soccerneti portaalist. Mängu protokolli leiab jalgpalliliidu kodulehelt.