Olustvere põhikool avas lõpuaktuste hooaja

Olustvere põhikooli 15 lõpetajat said reedel kätte põhikooli lõputunnistuse.

FOTO: Marko Saarm

Täna kell 15 algas Olustvere põhikooli XX lennu lõpuaktus, mis avas maakonnas suure lõpetamiste laine. Olustveres lõpetab 15 noort. Direktor Liivi Lindemann kiitis lõpetajaid, öeldes, et nii nagu igas koolis, on ka seal nii hästi tublisid kui ka natuke vähem tublisid, kuid üldiselt on lend tugev. 

Lõpetajatel on head tulemused ning direktor nimetas neid aktiivseteks, osavõtlikeks ja tegusateks. Sel aastal andis kool väga palju tänukirju, millel oli välja toodud kõigi paremad küljed ning naljatoonis paar iseloomustavat lauset.

Noorte põhikoolilõpetajate tulevikuplaanide kohta rääkis Lindemann, et neile väga lähedal asuvasse Olustvere teenindus- ja maamajanduskooli läheb 15 lõpetajast edasi õppima kolm. Paljud suunduvad gümnaasiumi ja eelistatuim on Viljandi gümnaasium. Mõned noored lähevad ka Suure-Jaani gümnaasiumi ja paar mõnda teise kutsekooli. 

Homme, 15. juunil on veel viie kooli lõpuaktus. 18. juunil lõpetavad põhikoolitee kahe kooli lennud ning kaks lõpuaktust on ka kolmapäeval, 19. juunil.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles