Vargad näppasid Rakitse peatusest bussiootekoja

Selline nägi välja Rakitse bussipeatuse ootekoda.

FOTO: Erakogu

Kolmapäeva ennelõunal viisid vargad Mulgi vallast Vabamatsi külast Rakitse bussipeatusest ära neli aastat vana ootekoja. Varem pole ei valla esindajad ega Viljandimaa politseinikud kuulnud, et keegi oleks bussipaviljoni varastanud.

Mulgi abivallavanem Ene Maaten meenutas, et need ootekojad said paika 2015. aastal, kui oli veel Halliste vald. Toona pandi kogu vallas peatustesse ühesugused kojad, kus inimesed saaksid vihma või päikese eest varju. Suurematesse kohtadesse said suuremad ja väiksematesse peatustesse väiksemad paviljonid. Varastatud on väike ooteputka.

Ene Maateni sõnul avastas varguse üks vallaametnik. Hommikul tööle tulles nägi ta paviljoni, aga kui ta lõuna ajal koju läks, oli see juba kadunud.

Politsei teatel pandi vargus toime kolmapäeval kella 7.45 ja 13 vahel.

"Uskumatuna tunduv lugu, aga hea inimene, kui sul on infot, kes planeerib hakata pakkuma bussiveoteenust ja selleks peatuste ootepaviljone kuritegelikul viisil kogub, anna sellest teada meie Messengeris või tööpäeval menetlejale telefonil 504 6223,” kirjutasid Viljandi politseijaoskona töötajad oma Facebooki lehele.

Ene Maateni hinnangul maksab selline ootekoda ligi tuhat eurot.

Tagasi üles