Eesti meeskond sai maitsta võitu ja naiskond kaotust

Priscilla Õmblus
Eelmisel laupäeval Tartus peetud Euroopa Hõbeliiga kohtumises mängis Anu Ennok tavapäratul positsioonil, liberona. Paraku tuli Eesti naiskonnal tunnistada Kreeka 3:1 paremust. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Laupäeval pidasid Eesti võrkpallikoondised Tartu kodusaalis Euroopa Hõbe- ja Kuldliiga lahinguid. Kui mehed suutsid Horvaatia vastu kaotusseisu 3:2 võiduks vormistada, siis naiskonnal tuli tunnistada Kreeka 3:1 paremust. Mõlemas võistkonnas andsid oma panuse ka Viljandist pärit mängijad.

Laupäevane võrkpalliõhtu algas Tartu ülikooli spordihoones Hõbeliiga kohtumisega. Esimese geimi võitis Kreeka naiskond kindlalt 25:8. Eesti esindus kogus seejärel küll tuure, ent kaotas ka teise geimi, 23:25. Kolmandas vaatuses jäi Eesti algul 1:4 kaotusseisu, siis jõudsid aga naiskonnad 4:4 seisuni ja edasi jätkus punkt punkti mäng. Geimi lõpetas Kreeka serviveaga ja 25:21 võitis Eesti. Neljas geim algas eestlannadele keeruliselt: nad jäid 1:7 kaotusseisu ja vahe aina kasvas. Kreeka võitis selle 25:13.