Uuel nädalal lükkavad turniiril palli erivajadustega inimesed

Eeloleval teisipäeval toimub Viljandi kunstmuruväljakul kaheksas erivajadustega inimeste jalgpalliturniir.

FOTO: Marko Saarm

Eeloleval teisipäeval leiab Viljandi kunstmurustaadionil aset Eesti eriolümpia ühenduse ja Viljandi Tuleviku jalgpalliklubi koostöös järjekorras kaheksas erivajadustega inimeste jalgpalliturniir, kuhu on oodata ligi 300 osalejat.

Erioümpia ühenduse spordidirektori Siret Kruki sõnul oli mullune turniir erivajadustega inimeste hulgas aasta üheks Eesti oodatumaks spordisündmuseks ning oli ühtlasi valiksõelaks tänavu märtsis Abu Dhabis aset leidnud maailmamängude jalgpallikoondise kokkupanekule, vahendab Tuleviku koduleht.

Tuleviku jalgpalliklubi tegevjuht Rain Tölpus, kes erivajadustega laste sporti juba aastaid aega ja energiat panustanud, valiti koondise treeneriks ning ta veetis lastega Araabia Ühendemiraatides põnevad nädalad. Võistlustelt tõi meeskond koju neljanda koha.

Tänavune turniir on juba kaheksas ning jalgpalliklubile on see tavapäraselt heategevuslik ettevõtmine. Selle toimumisele panid õla alla Viljandi linnavalitsus ja osaühing Nõmme Kaubandus, kes on ühtlasi ka Tuleviku klubi toitlustuspartner. Nagu igal aastal, tegutsevad ka tänavu turniiri toimkonnas koos eriolümpia ühenduse inimestega Tuleviku klubi kontori töötajad, turniiril tegutsevad kohtunikena Tuleviku jalgpallurid.

Mängudega alustatakse kunstmurustaadionil teisipäeval kell 15.

Turniiri parimate autasustamise tseremoonia on sama päeva õhtul kell 19 linnastaadionil peetava Tuleviku ja Transi kohtumise poolajapausil.

Tagasi üles