Viljandlased panid Soomes hooajale pronksikarva punkti

Laupäeval lõpetasid Soomes Siuntio IF-is leiba teenivad Viljandi käsipallikasvandikud Ott Varik (vasakul) ja Sten Maasalu hooaja pronksmedaliga.

FOTO: Merlin Kuld

Laupäeval lõpetasid Soomes Siuntio IF-is leiba teenivad Viljandi käsipallikasvandikud Ott Varik ja Sten Maasalu hooaja. Pronksimängus Helsingi IFK-ga viiki mänginud viljandlaste kodumeeskonnale riputati kaela pronksmedalid.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

"Minu jaoks oli tegu esimese play-off'iga Soomes ja konkurents on siin meeletult tihe. Meie veerandfinaalseeria Grankulla IFK vastu läks viiemänguliseks ja see andis poolfinaalis tunda. Aga olen väga rahul, et raske töö ja kõva võitlusega pronksi võitsime," vahendas käsipalliliit mullu Siuntio ridades seitsmenda kohaga leppima pidanud Ott Variku öeldut.

“Kanname koos Steniga meeskonnas suurt rolli ja jäime hooajaga tervikuna kindlasti rahule. Sten tegi pronksiseerias HIFK-i vastu haige jalaga mängides väga head esitused. Vaheturniiril võitsime kõik mängud, mis andis play-off'iks hea emotsiooni. Uuel hooajal jätkame mõlemad Siuntios ja konkurents tiheneb veelgi, sest Soomes toimub praegu põnevaid üleminekuid,” lisas ta.

Tagasi üles