Maateni tiimi Lamborghini on taas võistlusvalmis

Möödunud nädalavahetusel tegi viljandlane Mikk Maaten debüüdi Lamborghini roolis, ent võistlus tuli tiimikaaslase vea tõttu katkestastada, sest auto süttis.

FOTO: Flash Racing Team

Viljandi autosportlane Mikk Maaten sai möödunud nädalavahetusel Riias kirja debüüdi Lamborghini roolis, ent võistlus tuli pooleli jätta, sest tiimikaaslase sõidu ajal läks auto põlema. Nüüd on auto jälle korras ning sama auto roolis saab Maatenit näha juba vähem kui kuu pärast Soomes Jurvas Botniaringil.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

"Loodetavasti auto väga ei põlenud, vaid kütus selle all," lausus Mikk Maaten tund pärast õnnetust. Samas nentis ta, et auto on kustutustolmu täis, nii et kahju pole olnud võimalik uurida. 

Praeguseks on kindel, et auto ei saanud suuresti kahjustada ning on taas võistlusvalmis. “Kütus põles, auto ei põlenud,” kinnitas Maaten. “Auto oli nii hästi säilinud, et järgmisel päeval võisteldi sellega sprindisõitudes ning võideti. Auto küll kahjustada ei saanud, kuid nõuab palju tööd. Tulekustutitolm tekitab hästi palju oksüdeerumist ning tuli palju vaeva näha, et näiteks elektrijuhtmestik puhtaks saada."

Tagasi üles