Kino näitab Elton Johni «Rocketmani» ja Londoni punase vaiba pidu  

«Rocketman» on muusikaline fantaasia, mis räägib loo Elton Johni (Taron Egerton) läbimurdeaastatest.

FOTO: Forum Cinemas

Forum Cinemas pakub 20. mail kõikidele Elton Johni fännidele võimalust osa saada muusikalegendi eluloofilmist «Rocketman» ning filmi Londoni esilinastuse otseülekandest. 

«Sir Elton John on kahtlemata väga särav isiksus ja see eepiline eluloofilm koos peaosalise Taron Egertoniga teda ka suurepäraselt portreteerib,» märkis Forum Cinemase programmispetsialist Henryk Johan Novod. «Just seepärast ongi eriti hea meel, et meil on võimalik fännidele pakkuda tükikest sellest  säravast melust, mis toimub filmi Londoni esilinastusel.»
 
Novod lisas, et eriline maiuspala on Forum Cinemase Viljandi, Tallinna ja Tartu kinos esmaspäeval, 20. mail tehtava otseülekande puhul kindlasti see, et kohaletulnud näevad filmi ühtede esimestena maailmas. Kinode tavaprogrammi jõuab see alles 7. juunil.    
 
«Ja loomulikult kogu möll ja sära Londoni punase vaiba suursündmuselt, kus on filmi suurimad staarid,» selgitas Novod. «Kindlasti ei hoita sealse peoga ka tagasi, sest film ise on juba väga ekstravagantne. Sellele on heakskiidu andnud Sir Elton John ise ja selle lavastaja on hiti «Bohemian Rhapsody» taga olnud Dexter Flecher. «Rocketman» on nii värvikas, et see on lausa alla 16-aastastele keelatud.»
 
20. mai esilinastuse eel korraldatakse osalistele filmiviktoriin koos auhinnaloosiga, kõik saavad kingituseks kaasa erilise vinüüli kujundusega plakati ning seejärel näeb pooletunnist otseülekannet Londoni Odeon Luxe Leicester Square'i kinost.  
 
«Rocketman» on eepiline muusikaline fantaasia, mis räägib loo Elton Johni läbimurdeaastatest ja sellest, kuidas tagasihoidlik klaverigeenius Reginald Dwight transformeerub rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmudega. 
 
Teos on tulvil hitte, mida esitab multitalent Taron Egarton («Kingsman», «Eddie The Eagle»). Teistes osades teevad kaasa Jamie Bell («Billy Elliot», «Nümfomaan»), Richard Madden («Troonide mäng») ja Bryce Dallas Howard («Jurassic World», «Black Mirror»).    
Tagasi üles