Nukrad pasunahelid kuulutasid spaa arendamise algust

Viljandi linnapea Madis Timpson (vasakul), osaühingu Aqva Hotels omanik Raivo Tamm ja Viljandi vallavanem Alar Karu allkirjastasid Viljandi järve ääres paberid, mis peaksid praegusele tühjale platsile tooma 2022. aasta lõpuks veekeskuse.

FOTO: Marko Saarm

"Elus ei saa milleski päris kindel olla," alustas osaühingu Aqva Hotels omanik Raivo Tamm vastamist küsimusele, kas 2022. aasta lõpuks on Viljandi veekeskus valmis. Siis tegi ta väikse pausi ja jätkas: "Ei, see on kindel. 2022. aasta lõpuks on valmis."

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kolmapäeva keskpäeval nukrate puhkpillihelide saatel alanud ujulateenuse ostmise lepingu allkirjastamine Viljandi järve ääres tähistas seda punkti, kus veekeskuse arendaja Raivo Tamm, Viljandi vallavanem Alar Karu ja Viljandi linnapea Madis Timpson kirjutasid hulga allkirju dokumentidele, mis peaksid linna tooma spaahotelli, veekeskuse ja ujula.

"Algus oligi nagu matustel," tõdes piduliku sündmuse avanud muusika valikut Viljandi linnapea Madis Timpson. "Lõpp läks optimistlikumaks, nagu see Viljandi veekeskuse arendamine on olnud."

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles