Õpetajad saabusid hommikul tööle limusiiniga

Õpetajad saabusid hommikul kooli valges limusiinis.

FOTO: Viljandi gümnaasium

Kuus Viljandi gümnaasiumi õpetajat sõidutati hommikul tööle limusiiniga ning autost väljudes astusid nad punasele vaibale. Sel moel algas tööpäev nendel õpetajatel, kes juhendavad tänavuste lõpetajate õpperühmi.

Teisipäeval tutipidu pidanud gümnasistid rentisid varahommikuks limusiini, sõitsid kõigi klassiõpetajate juurde koju ning kutsusid nad uhkele sõidule. Kui kõik kuus õpetajat oli autole korjatud, sõidutati nad gümnaasiumi peaukse ette, kus nad astusid punasele vaibale.

Viljandi gümnaasiumi direktori Ülle Matsini seletusel on tutipeolised ka varem ühe korra õpetajat limusiiniga kooli toonud, kuid siis sõidutatigi vaid üht õpetajat. Õpetajaid on tutipeo puhul kooli toodud mitmel moel, on kasutatud hobuseid ning mullu sõidutati üks õpetaja kohale suurel traktoril.

Matsini andmetel lõpetab tänavu kooli seitse õpperühma. Üks neist, kuulmispuudega õpilaste rühm, asub Tallinnas, kuid täna olid nemadki Viljandis.

Gümnasistidel on nüüdseks tehtud üks riigieksam ning kaks ootab veel ees. Kooli lõpetamine on tavapäraselt jaanipäeva ajal.

Tagasi üles