Uus maakonna meister selgus tulises madinas

Tänavu võitles maakonna korvpallimeistri tiitli välja Männimäe Külalistemaja meeskond, kes alistas pinevas lahingus AP Metsa 91:84.

FOTO: Marko Saarm

Eelmisel laupäeval selgus Viljandi spordihoones uus maakonna korvpallimeister, kui tasavägise lahingu lisaajale viinud ja mitmekümnepunktilisest kaotusseisust välja rabelnud Viljandi Külalistemaja meeskond alistas AP Metsa 91:84. Pronksmedali teenis BC Eesti Maavara / Baltic Agro, kes oli 90:80 üle Viljandi Vallast.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

«Selle aasta kohta märgiks, et oli väga tasavägine turniir: esinelikus olid meeskonnad, kes võiksid kõik halval päeval üksteisele kaotada ja paremal päeval üksteist võita. Loodetavasti oli publikul huvitav ja ehk leidis mõni noorem mängumees motivatsiooni astuda ka spordikooli korvpallitrenni,» rääkis turniiri peakorraldaja Valter Vaha.

Nõnda nagu kogu turniir, oli tasavägine ka laupäevane finaalkohtumine. Kui mängida jäi normaalaja viimane minut, oli tablool seis 79:79. Ja see viimane minut möödus vabavisete tähe all. AP Mets oli algul edukam ja juhtis varsti 82:80. Vähem kui 20 sekundit enne lõpuvilet seisis tablool aga taas viik, 82:82. AP Metsal oli aega veel korra rünnata, kuid Männimäe Külalistemaja kaitse pidas ning kaks pealeviset ei tabanud.

Tagasi üles