Viljandi  lasteaedade mänguväljakud hakkavad plaanipäraselt arenema

Lasteaedade mänguväljakute arengukava koostamise käigus vaadati üle kõik mänguõued. Pildil on lasteaia Krõll mänguväljak.

FOTO: Marko Saarm

Viljandi linnavalitsus kinnitas täna arengukava, mis aitab edaspidi paremini planeerida lasteaedade õuealade arendamist.

Kinnisvara haldusameti koostatud arengukava on töödokument, milles on kajastatud mänguväljakute seisukord ja kirjeldatud lähemate aastate investeeringute vajadused.

Dokument koostati, et hõlbustada lasteaedade mänguväljakute arendamist ja aidata planeerida investeeringuid.

Linnapea Madis Timpson kiitis arengukava sisukust ja kinnitas linnavalitsuse plaani lähiaastatel lasteaedadesse panustada.

«See on väga hea töödokument, mis muudab linnavalitsuse liikmetele otsuste tegemise oluliselt lihtsamaks. Kui seni tehti neid otsuseid enamjaolt kõhutunde pealt, siis nüüd on meil selge ülevaade, milliseid investeeringuid lasteaedade mänguväljakud vajavad,» ütles linnapea. Ta avaldas tunnustust arengukava koostajatele, kes linna ajaloos esimese sellise dokumendi kokku panid.

 Arengukava koostamise käigus tehti kõigi linna lasteaedade mänguväljakutest põhjalik ülevaade, kaardistati atraktsioonid ja kirjeldati, mida on vaja lähiaastatel juurde soetada, et kõik lasteaiad saaksid võrdselt head mängulinnakud.

Tagasi üles
Back