Sander Post: plaan Levadia ohjeldamiseks on meil olemas
Mäng algab laupäeval kell 13!

Tuleviku jalgpalliklubi peatreeneri Sander Posti sõnul tuleb homne mäng Levadiaga raske.

FOTO: Marko Saarm

Homme Tallinna sõitval Tuleviku esindusmeeskonnal seisab Premium-liiga kuuendas voorus ees mäng ühe tugevama vastasega: kell 13 võõrustab viljandlasi tänavusel hooajal viiest kohtumisest väravate vahega 18:3 viis võitu kirja saanud tiitlipretendent FCI Levadia.

“Raske, väga raske mäng tuleb,” tõdes Post Tuleviku koduleheküljel. “Levadia on tiitlipretendent, meie amatöörid ja see tähendab, et Levadiale on laupäevane kohtumine kohustuslik võidu võtmise koht ning vähemaga ta ei lepi. Tean üsna täpselt, mis meid seal ees ootab, ning oleme meeskonna vastavalt häälestanud."

Et sellistelt kohtumistelt sirge seljaga koju tulla, peab Posti hinnangul meeskondlikus kaitses kõik ideaalselt klappima, igas olukorras tuleb viimane välja panna ning õnne peab ka olema. "Igal juhul läheme lahingut andma ja teeme seda nii, nagu oskame,” lisas ta.

Tuleviku kodulehe teatel ei taha Post üle tähtsustada tänavusi Tallinna kolmikuga mängitud kohtumisi, kus on suudetud eneseuhkus alal hoida. Tallinna Flora sai Tulevikust esimeses voorus alles 88. minutil 2:0 jagu. Nõmme Kalju pääses möödunud nädalavahetusel Viljandi järve ääres peetud mängus kiiresti 3:0 eduseisu haaranuna lõpuks kodu poole tugevalt määritud eneseuhkuse ja ülinapilt saadud 3:2 võiduga.

"Need mängud on minevik, seda esiteks," edastas Posti sõnu Tuleviku koduleht. "Teiseks ei ole Flora mängustiil kuidagi võrreldav Levadia omaga ning kui võrrelda Levadia ja Kalju kaitsetööd, siis ka seal on senisel hooajal olnud vaks vahet sees. Plaan Levadia ohjeldamiseks on meil olemas, mehed terved, aga kahe satsi meeskondlikku kvaliteedivahet me oma võimaluste juures kuidagi lappida ei suuda. Läheme, võitleme, anname parima – see on kõik, mida meie poolehoidjatele öelda saame."

Tagasi üles