Noori suveks tööle aitavat messi peetakse internetis

"Suveks tööle" messi peetakse virtuaalkeskkonnas, et kõigi maakondade noored sellest osa saaksid.

FOTO: Jaanus Lensment

Tänavu korraldab töötukassa esimest korda töömessi virtuaalkeskkonnas. 17. ja 18. aprillil  teoks saav "Suveks tööle" on mõeldud 13–26-aastastele noortele, kes otsivad suveks tööd või tahavad sisustada vaba aega.

Messil osaleb ligi 150 tööandjat ja pakkumisel on nii suvised hooajatööd kui ka võimalused kooli kõrvalt töötamiseks. Pakkumised ei ole ainult Eestisse, vaid ka välismaale. Otsitakse projektijuhte, laagri kasvatajad, mängujuhte, tantsuõpetajad, aga ka online-turundajaid.

Eesti töötukassa noortegarantii juht Liis Seeme ütles, et online-mess annab võimaluse osaleda kõigil huvilistel üle Eesti. "Eriti hea meel on selle üle, et tööpakkumisi on ka päris noortele: üle 20 tööandja pakub tööd juba 13-aastastele noortele. Samuti on tööpakkumisi igas maakonnas," lisas ta.

Messil on võimalik vestelda karjäärispetsialistidega, kes vastavad töö ja haridusega seotud küsimustele, ning toimuvad veebinarid, mis mõlemal päeval algavad kella 16-st.

Messi korraldavad töötukassa ning Tallinna spordi- ja noorsooamet. Mess toimub aadressil http://www.toomess.ee/suvekstoole.

Tagasi üles