Teise poolaja väravad tõid Tulevikule esimese võidu

Premium liiga neljas voor tõi Viljandi Tulevikule tabelisse kolm punkti.

FOTO: Marko Saarm

Meistriliigat kolme kaotusega alustanud Viljandi Tuleviku jalgpallurid suutsid kolmapäeva õhtul võõrsil lüüa Tallinna Kalevile kaks väravat ning said tabelisse kolm punkti.

Tuleviku Facebooki lehel toodud kommentaaris ütles meeskonna peatreener Sander Post, et kõige olulisem oligi mänguga tabelisse esimesed punktid saada ja see õnnestus. „Mäng oli suuremalt jaolt meie kontrolli all,” kinnitas treener. „Esimesel poolajal olime rünnakufaasis veidi hädas liikumistega.”

Teiseks poolajaks tehti parandusi ja esimese väravani jõudis meeskond 58. minutil, kui Tuleviku nurgalööki asus andma Martin Allik. Trahvikasti lennanud palli klaarisid kalevlased küll peaga, kuid seda otse oma meestesumma, kus Rainer Peips jaol oli ja palli võrku lõi.

Teist korda jõudis Tulevik sihile 76. minutil ja värava algatajaks oli Rainer Peipsi asemel väljakule vahetatud Rasmus Alles. Tema oli see, kes vastaste trahvikastist eemale tõrjutud palli karistusalasse tagasi suunas. Seal jõudis see Kaimar Saagi kätte, kes mängis ühe puutega lögile Illimar Loigo, kes löögil ei eksinud.

„Esimese hooga ei meenugi, et oleksime teinud mõnd sellist lollust või viga nagu eelnevates mängudes,” ütles pärast kohtumist Sander Post. „Parandamisruumi ja tööd on muidugi endiselt kõvasti.”

Tabelisse tulnud esimesed kolm punkti liigutasid Tuleviku liigas eelviimasele, üheksandale kohale. Viimane on endiselt nullil oleva Tallinna Kalev. Esimese nelja vooru järel on aga tabel väga tihe, sest viies koht on vaid ühe punkti kaugusel.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles