Viljandlased lõid arukülalasi, kindlustades tabelikohta
Lisatud galerii!

Viljandi HC hea tulemuse eest kandis viie tabamusega hoolt Mihkel Lõpp.

Kolmapäeva õhtul peeti Eesti meeste käsipalli meistriliiga vaheturniiri eelviimane voor ning Viljandi spordihoones Aruküla/Audentest võõrustanud Viljandi HC võitis suurelt, 31:18.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Üle Eesti peeti kolmapäeval kolm käsipalli meistriliiga kohtumist: B-vaheturiiril peatas Viljandi HC Aruküla/Audentese võiduseeria ning SK Tapa alistas HC Viimsi / Tööriistamarketi, A-vaheturniiri kohtumises võitis HC Kehra / Horizon Pulp & Paper Põlva Coopi.

Viljandis alustati kohtumist rajult: Simon Drõgin, Andrei Khapal ja Mihkel Lõpp viisid kodumeeskonna kolme minutiga 4:0 ette. Lõpp lisas veel ühe värava, enne kui ka Aruküla/Audentes suutis palli võrku toimetada. Vahe vähenes 5:3 peale, kuid siis tabasid kõik Viljandi välismängijad, Andrei Khapal, Volodõmõr Maslak ja Sergei Rodjukov, kahel korral. Arukülalased olid üheksa minutit väravata ja vaheajaks juhtisid võõrustajad juba 21:7.