Kaimar Saag liitub Viljandi Tulevikuga

Kaimar Saag treenis Viljandi esindusmeeskonnaga juba mullu detsembrist ning mängis klubi eest mitmes kontrollkohtumises, kuid lepinguni jõuti nüüd.

FOTO: Brit Maria Tael

Möödunud hooajal Fääri saarte kõrgliigaklubis B6 Tórshavn mänginud endine koondislane Kaimar Saag naaseb koju ning liitub kodulinna jalgpalliklubiga Tulevik.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Viimati 2015. aastal Eesti kõrgliigamuru tallanud ründaja Kaimar Saag treenis Viljandi esindusmeeskonnaga juba mullu detsembrist ning mängis klubi eest mitmes kontrollkohtumises, kuid lepinguni jõuti alles nüüd.

"Tuleviku huvi minu vastu oli algusest peale väga konkreetne ning tegelikult tehti mulle lepingupakkumine juba aasta lõpus," vahendas Saagi sõnu Tuleviku koduleht. "Minu vastu tunti aga huvi ka välismaa madalamatest liigadest ning tahtsin need läbirääkimised enne lõpuni viia ja selguse majja saada. Tuleviku huvi püsis tugev, minu plaanidega hoidsid nad end detailselt kursis ning lõpuks otsustasin pakkumise vastu võtta ja koju tulla. Teen seda hea meele ja rahuliku südamega, sest tean, et mind oodatakse siin väga ning olen siin vajalik. Tänan klubi osutatud usalduse eest ning annan endast kõik, et meeskonnal ja klubil läheks hästi. Hea on jälle kodus olla!”

Tagasi üles