GALERII. Tulevik võõrustas Tammekat heldekäeliselt
Tulevik kaotas 0:4

Olgugi et Tanel Langil oli laupäevases kohtumises nii mõnigi võimalus Tuleviku kasuks värav realiseerida, saatsid nad Tartu Tammeka koju tagasi 4:0 võiduga.

FOTO: Marko Saarm

Laupäeval kell 13 anti Viljandi kunstmuruväljakul Premium-liiga teise vooru kohtumise avavile ning Viljandi Tulevik läks  oma hooaja esimeses kodumängus vastamisi Tartu Tammekaga. Külalised said tunda võõrustajate erilist heldust ning võisid koju naasta 4:0 võiduga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Peatreener Sander Post tõdes jalgpalliklubi Tuleviku kodulehe vahendusel, et hooaja esimene kodumäng läks aia taha ennekõike individuaalsete eksimuste tõttu. “Jäime duellides alla, rumal penalti, eksimused. Oligi oodata keerulist mängu, aga täna me oma parimaid külgi välja mängida ei suutnudki. Tammeka oli terav,” rääkis Post. “Vabandusi ma ei otsi, ei räägi, et me mänguks kehvasti häälestusime või muud. Klassivahe oli tänases mängus selge ja parem meeskond võitis. Skoor ei peegelda vast päris mängupilti, sest teisel poolajal saime ikkagi mängu sisse ja Tartu väravale ka ohtu tekitatud, aga kvaliteedist jäi meil täna lihtsalt puudu.”

Kohtumine algas vihmasabinas ja suuresti Tammeka dikteerimisel. Juba 16. mänguminutil vaatas tabloolt vastu seis 1:0. Täpse jalaga oli Andre Paju. Ka teine tabamus ei lasknud ennast kaua oodata. Vähem kui kümme minutit hiljem

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles