GALERII. Autoesindus lõi uksed valla

Priscilla Õmblus
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Neljapäeva õhtul avas pidulikult oma uksed Viljandi uus Volkswageni esindus ning Unistari ärimajja kogunes sadakond inimest, et uhiuutele mudelitele pilk peale visata ning autosalongi vedajaid õnnitleda.

Viiv pärast külaliste kogunemist ja esindusele pilgu peale heitmist lausus avasõnad Viljandist pärit kulturist Ott Kiivikas, kes ütles, et on Viljandis autokooli lõpetanud ning tuli sõprade loodule pilku peale visakama. Seejärel tänas uue esinduse juhataja Rivo Arula kohaletulnuid ning tunnistas, et uue salongi loomise protsess polnud lihtsate killast. "See oli keeruline ning loodetavasti leiate tee edaspidi siia," sõnas ta.

Pärast tänukõnesid viidi külalistele kogu maja tutvustavale tuurile. Autoesindus ei piirdu vaid müügisalongiga, sealt leiab remonditöökoja koos varuosade lao ja autopesulaga ning üleandmisruumi.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles