Viljandi HC oli võõrsil võidukas

Viljandi HC hoiab vaheturniiril B-alagrupis pärast kolmandat vooru kõrgeimat kohta, üldkokkuvõttes viiendat.

Eesti meeste meistriliigas lõppes vaheturniiride kolmas ehk üldkokkuvõttes 17. voor, kus edu saatis võõrsile sõitnud Viljandi HC-d, kes võitis HC Viimsi / Tööriistamarketi 28:22 (14:8).

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

B-vaheturniiri kohtumist Viimsis alustas paremini hädasti võitu vajanud kodumeeskond, kes peamiselt Mihkel Vaheri tabamuste toel sai 11. minutiks 6:3 eduseisu. Siis jäi HC Viimsi / Tööriistamarket aga tosinaks minutiks väravata ning Viljandi HC tegi 8:0 vahespurdi ja oli poolajavileks 14:8 ees.

Teise pooltunni algul suutis Viimsi vahet pisut vähendada, ent peagi oli see jälle kuue-seitsme värava peal. Viimsilaste olukord ei muutunud paremaks, kui 41. minutil sai punase kaardi Arlo Talmar ning peatreener Jarno Nurme käsutusse jäi veel vaid seitse väljakumängijat.