Video tõestab, et Viljandi väravavahile meeldib penalteid tõrjuda

Karl-Romet Nõmm

FOTO: Marko Saarm

Viljandi Tulevik sai jalgpalli meistriliiga hooaja avamängus FC Floralt küll 0:2 kaotuse, kuid kohtumise viimasel minutil pakkus spordisõpradele hea emotsiooni Tuleviku väravavaht Karl-Romet Nõmm, kes tõrjus vastaste penalti. Jalgpalliliiga pani seepeale kokku video, mis tõestab, et Nõmmele meeldib 11 meetri karistuslööke tõrjuda.

Kui Eesti koondise üks paremaid mängijaid Konstantin Vassiljev pühapäeval mängu viimastel sekunditel penaltit lööma läks, meenutasid teleülekannet kommenteerinud eksperdid, et eelmisel hooajal sa FC Flora 11 penaltit ja realiseeris need kõik. Vassiljev on seejuures veel läbi aegade üks paremaid karistuslöökide sooritajaid Eesti koondises.

Karl-Romet Nõmm arvas aga palli lennusuuna ära ning tõrjus Vassiljevi löögi. Viljandi väravavahi head esinemist tunnustas seejärel ka Vassiljev, kes teda hea töö eest õnnitles.

Premium-liiga Facebooki lehele postitatud videos on meenutus neljast penaltitõrjest, millega Karl-Romet Nõmm on hakkama saanud. Lisaks Vassiljevile on Nõmm võtnud ära Zakaria Beglarišvili, Rimo Hundi ja Vladislav Ivanovi penalti.

Tagasi üles