Volkswagen tuuakse Viljandisse ambitsioonikalt tagasi

Kui Sakala peagi avatavas Viljandi Volkswageni esinduses läinud reedel tiiru tegi, olid seal tervitussildid, kuid autosid veel mitte. Esinduse juhataja Rivo Arula (pildil) sõnul veeretatakse järgmise nädala neljapäevaks salongi üheksa sõiduautot ja kaubikut.

FOTO: Marko Saarm

Volkswagenil on pärast kaheaastast pausi Viljandis taas oma esindus. Enam ei jaga seda marki neljarattalised põrandat ja majaümbrust Škodadega. Asjaosalised loodavad müügitulemusi, mis viiksid kohaliku edetabeli tippu.

Artikkel kuulatav Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kui Sakala peagi avatava V Motorsi nimelise salongiga läinud reedel tutvumas käis, laadis arvuti parajasti alla süsteemi, millega saab vabrikulõhnalisi Volkswageneid tellida. Tuleva nädala neljapäevaks on Unistari ärimajas viit marki müüva Siller Auto kõrvale esindusse veeretatud üheksa Saksamaal toodetud sõiduautot ja kaubikut. Sama palju inimesi hakkab seal tööle.

Päev varem oli V Motorsis käinud Volkswageni audiitor, kes veendus, et kõik esinduses kasutatavad värvid, sisustusmaterjalid, valgustid, tahvlid ja isegi rinnasildid vastavad tehase kehtestatud rangetele nõuetele. Üksikasjalikult kontrolliti sedagi, et olemas on iga ettenähtud tööriist. Ainuüksi erinevaid rattalaagri tõmmitsaid on esinduses mitukümmend.

Tagasi üles