Tippsõudjat üllatas spordijuhi arvamus sportlaste vähese mõtlemisvõime kohta

Kaspar Taimsoo Viljandi sõudeklubi treeningsaalis

FOTO: Marko Saarm

Korduvalt Viljandimaa parimaks sportlaseks tunnistatud mitmekordne tiitlivõistluste medalist Kaspar Taimsoo nentis Twitterisse tehtud postituses, et ta ei oleks olümpiakomitee presidendilt kuidagi oodanud avaldust, milles Eesti kõrgeim spordiametnik pani kahtluse alla sportlaste mõtlemisvõime.

«Sportlane on sportlane, tihtipeale jääb ju kooliharidus lünklikuks ja tea, paljukest seda oma mõtlemistki on,» ütles Eesti olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa Eesti rahvusringhäälingule antud intervjuus ja lisas, et on natukene pettunud sellistes meestes nagu Mati Alaver ja Andrus Veerpalu.

Taimsoo postitas tsitaadi oma Twitteri kontole ja selgitas järgmises kommentaaris, et peab kooliharidust tähtsaks ning avaldas heameelt, et olümpiakomitee toetab sportlaste ülikooliõpinguid, kuid sellist avaldust olümpiakomitee presidendilt ta ei oodanud. «Tasakaaluks peaks vaatama Sõõrumaa valimislubadusi ja seda, kuidas on nende tätmine edenenud,» kirjutas Viljandi sõudeklubi juht Taimsoo, viidates tõenäoliselt Sõõrumaa lubadustele suurendada spordi rahastamiseks mõeldud eelarvet ning toetajate hulka.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles