Jaak Madison: Ligil on rohkem põhjust vabandust paluda kui mul

Jaak Madison Sakala valimisdebatil

FOTO: Elmo Riig

EKRE-sse kuuluv riigikogu liige Jaak Madison leidis, et kuigi tema kuluhüvitisi puudutavad süüdistused reformierakondlase Jürgen Ligi ja Isamaa juhi Helir-Valdor Seedri suhtes ei vastanud tõele, ei ole tal ka põhjust vabandust paluda.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tänane Sakala kirjutas, et esmaspäevasel valimisdebatil ja oma Facebooki-postituses süüdistas Madison Ligi ja Seedrit, et nood on eelmisel aastal kulutanud ära kogu autode liisimiseks ettenähtud kuluhüvitise ning kavatsevad sõidukid pärast ametiaja lõppu soodsalt välja osta. Seeder kinnitas Sakalale, et on juba alustanud enda käsutuses oleva auto liisingufirmale tagastamise protsessi ja Ligil pole isegi teoreetilist võimalust autot välja osta, sest ta ei kasuta kasutusrenti ehk liisingut, vaid lihtsalt rendib autot.

Madison oli oma sõnul küsinud riigikogu kantseleilt andmeid nelja samas piirkonnas kandideeriva konkurendi kohta: Helir-Valdor Seedri, Jürgen Ligi, Kersti Sarapuu ja Helmen Küti kohta. Et just esimesed kaks olid autole kulutanud maksimaalselt lubatud 5400 eurot aastas, tõi ta nemad välja nii debatil kui oma ühismeediapostituses.

Tagasi üles
Back