Kodusaalis tuli võit

Kolmapäevases kohtumises HC Viimsi vastu kandis resultaadi eest suuresti hoolt esindusmeeskonnas mängiv Mihkel Lõpp. Spordikooli eest viskas ta seitse väravat. Foto: Elmo Riig

Kolmapäeval jätkusid meeste käsipalli kohtumised esiliigas, kui kodusaalis mänginud Viljandi Spordikool sai kirja 31:29 (15:12) võidu HC Viimsi üle.

Novembris olid viljandlased pealinlastest 15 väravaga üle, eilses lahingus tuli võit aga palju napima skooriga.

Mängu algul sai Viljandi Spordikool küll edu, kuid kümnendaks minutiks oldi juba 4:4 viigis. Kodumeeskond sai uuesti paari väravaga eest, ent viimsilased jätkasid võitlust. Mängu 28. minutiks tabas Mihkel Lõpp kahel korral ja vahe venis esimest korda neljale väravale – 15:11.