K, 8.02.2023

Lapsed läksid päevaks tööle

Sigrid Koorep
, reporter
Lapsed läksid päevaks tööle
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kui muidu on Andris Allikoja näinud, kuidas lasteaiaõpetajast ema Anu Allikoja varahommikul arvuti taga toimetab, siis seekord õnnestus tal tutvuda ka mängulisema tööpäeva poolega.
Kui muidu on Andris Allikoja näinud, kuidas lasteaiaõpetajast ema Anu Allikoja varahommikul arvuti taga toimetab, siis seekord õnnestus tal tutvuda ka mängulisema tööpäeva poolega. Foto: Elmo Riig

Teisipäeva hommikul suundus rohkem kui poolsada Jakobsoni kooli kolmanda ja neljanda klassi õpilast tundide asemel hommikul hoopis tööle. Käib «Tööle kaasa!» nädal, mille jooksul on õpilastel võimalik tutvuda oma vanemate igapäevatööga.

Oma ema tööd kliendinõustajana Swedbanki Viljandi esinduses uurimas käinud Anette Ant ütles, et ta teadis küll, kus ema töötab, aga seda mitte, mis majas täpselt tehakse. Olles toimuvaga mõne tunni tutvunud, tunnistas ta, et endale ta ilmselt seda ametit ei valiks. Pisikesena soovis praegune kolmanda klassi tüdruk saada hambaarstiks, kuid nüüdseks on see mõte hääbunud. Siiski sõnas ta, et päev pangas on olnud huvitav, eriti veel mõeldes, et pole just palju lapsi, kel õnnestub pangakontori köögipoolt näha.

Märksõnad
Tagasi üles