Järveotsa krundid läksid uuesti müüki

Järveotsa kruntide alghinnad jäävad vahemikku 21 384 – 38 424 eurot. Pärast hoonestusõiguse tingimuste täitmist on omanikul õigus kinnistu välja osta.

FOTO: Elmo Riig

Viljandi linnavalitsus otsustas tänasel istungil panna uuesti müüki viis Järveotsa linnaosa elamukrunti, mis esimesel enampakkumisel omanikku ei leidnud.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Enampakkumine algab 26. veebruaril ja pakkumiste esitamise tähtaeg on 18. märtsil kell 14. Müüki lähevad kinnistute Vaikuse tänav 9, 13, 18, 20 ja 24 hoonestusõigus. Enampakkumise alghinnad jäävad vahemikku 21 384 – 38 424 eurot. Pärast hoonestusõiguse tingimuste täitmist on omanikul õigus kinnistu välja osta.

Linnapea Madis Timpsoni sõnul näitas eelmise aasta lõpus korraldatud enampakkumine, et uue elamukvartali vastu on huvi. «Saime esimese korraga pooled krundid müüdud. Samas nägime, et osa huvilisi jäi soovitud krundist ilma ja oli ka neid, kes otsustasid oodata ja vaadata, milliseks turuhind kujuneb. Olen optimistlik ja usun, et kõik krundid lähevad sel korral kaubaks,» rääkis linnapea. 

Tagasi üles