L, 23.09.2023

Rüblikud said sõbrapäeval soojad sokid jalga

Sigrid Koorep
, reporter
Facebook
Comments
Viiratsi lasteaias käis sõbrapäeval sokimöll. Kõik lapsed said valida endale meelepärase paari, mida tublidest kudujatest Rübliku töötajate ja vanemate abiga oli saalipõrandale laotada tervelt 107.
Viiratsi lasteaias käis sõbrapäeval sokimöll. Kõik lapsed said valida endale meelepärase paari, mida tublidest kudujatest Rübliku töötajate ja vanemate abiga oli saalipõrandale laotada tervelt 107. Foto: Marko Saarm

«On sõbrapäev ja kõik lapsed saavad valida endale sokid,» alustas õpetaja Dagmar Trumsi neljapäeval juttu Viiratsi Rübliku lasteaia lastega. «Head sõbrapäeva!» kostis ta.

Saali kogunenud lapsed vastasid: «Aitäh!»

Õpetaja päris, kas lapsed teavad, kuidas saalipõrandale laiali laotatud 107 paari hulgast endale sobiv leida. Selle peale hüüdis üks poiss, et ikka järjekorras.

Ent kui aeg oli villaseid sokke valima hakata, polnud järjekorrast enam kippu ega kõppu, aga polnud ka nuttu ega riidu ning igaüks sai kätte meelepärase sokipaari, mida siis kohe jalga passitama asus. Õpetaja oli ju öelnud, et kõigepealt tuleb üks king ära võtta ja proovida, kas valitud sokk ikka paras on.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles