Suure-Jaani veekeskuse uksed jäävad pärast avamist suletuks

Väliselt oli pisikest veekeskust sisaldav Suure-Jaani tervisekoda valmis juba talve hakul, kuid sisetööd saab lõppenuks kuulutada alles siis, kui vesi on basseinides.

FOTO: Elmo Riig

Ehkki esmaspäeval avati Suure-Jaani uues veekeskuses kraanid, et basseine ja vanne täita, ning avamine on neljapäeval, pole nädalalõpul mõtet Suure-Jaani ujuma sättida, sest kliendid pääsevad majja parimal juhul järgmisel nädalal. Pärast pidulikku avamist pannakse ujula uksed kinni ja asutakse personali koolitama.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

«Tahame täna hakata vett basseinidesse laskma,» kinnitas Põhja-Sakala vallavanem Tõnu Aavasalu esmaspäeval. See hetk on oluline, sest peaks näitama, kuidas töötavad kõik pumbad ja veesüsteemid. Kui tõrkeid pole, võib ehitaja, aktsiaselts Eviko öelda, et tema töö on tehtud, ning vald võib Suure-Jaani tervisekoja vastu võtta.

Seejärel ootavad personali ees koolitused, et nad oskaksid veekeskuse süsteeme tööle panna ja neid hooldada. Ruumides on vaja enne klientide saabumist teha korrastustöid ja nii ei tähistagi ametlik avamispäev veel ujumise ja lustimise algust, vaid pelgalt lindilõikamise päeva.

Tagasi üles