Tulevikule tuttav poolkaitsja tuli uuesti laenule

Teist hooaega järjest saab keskpoolkaitsja Alex Roosalu (kollases särgis) kõrgliiga murul madistada oma koduklubi vastu just Viljandi Tuleviku särgis.

FOTO: Marit Stepanova

Mulluste Eesti jalgpallimeistrivõistluste hõbemedalimeeskonna, Tallinna FCI Levadia keskpoolkaitsja Alex Roosalu, kes esindas möödunud aastal Premium-liigas laenulepingu alusel Viljandi Tuleviku jalgpalliklubi, alustab Viljandis ka tänavust hooaega.

Viljandi Tuleviku pressiteates märgitakse, et 19-aastane Roosalu siirdus 2018. aasta jalgpallihooaja lõppedes koduklubi juurde tagasi ja tegi seal peaaegu täismahus kaasa hooajaeelse ettevalmistusperioodi. Klubide kokkuleppel naaseb ta nüüd aga uue laenulepinguga Tuleviku koosseisu.

Neljapäeval, 7. veebruaril Viljandi meeskonnaga taas liitunud Alex Roosalu jäi möödunud hooajaga rahule.

"Võin selle kõhklemata kordaminekuks lugeda. Hea oli Viljandis olla, hea oli ka koduklubi juures käia, aga tõesti hea tunne on taas kollane särk selga tõmmata. Meeskond on tuttav, linn armsaks saanud ja ootan hooaja algust mõnusa ärevusega," kommenteeris ta klubi pressiteenistuse vahendusel.

Tuleviku peatreener Sander Post kinnitas, et Roosalu jätkamisest Viljandis oli ta huvitatud juba enne mulluse hooaja lõppu.

"Alex on külmavereline ja keskendunud mängija. Noor, potentsiaalikas ja kompromissitu nii treeninguil kui mängus," kõneles Post. "Mul on hea meel, et Levadia klubi kontori ja Alexiga ühel lainepikkusel oleme nin ta taas meie meeskonda esindab."

Mullu kerkis Alex Roosalu Posti juhendamisel Viljandi võistkonna üheks kindlamaks põhitegijaks. Ta mängis Viljandi eest kõrgliigas 29 kohtumises 36 võimalikust ning sai kirja 2245 mänguminutit. Tuleviku särgis jookseb Roosalu väljakule juba tänaõhtuses treeningmängus Tallinna Kalevi vastu.

Tagasi üles