Linn alustab spaahotelli arendajatega läbirääkimisi   (8)

Katariina Krjutškova
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Hankekomisjoni istungil otsustati, et Viljandi linn ja vald jätkavad osaühinguga Aqva Hotels läbirääkimisi. Foto on montaaž.
Hankekomisjoni istungil otsustati, et Viljandi linn ja vald jätkavad osaühinguga Aqva Hotels läbirääkimisi. Foto on montaaž. Foto: Elmo Riig

Esmaspäevase hankekomisjoni otsusega tunnistati Rakvere Aqva spaa omanike pakkumine rajada Viljandi järve äärde spaahotell riigihanke tingimustele vastavaks ning ettevõtte esindajatega jätkakse läbirääkimisi.

Möödunud nädalal lõppenud riigihanke tulemusena selgus, et ainsana pakkumise esitanud osaühing Aqva Hotels tahab aastas saada Viljandi linnalt ja vallalt laste ujumistundide eest 450 000 eurot. See ületab aga omavalitsuste võimekuse ning nende hinnangul võiks olla aastane panus kuni 300 000 eurot.

Viljandi linnapea Madis Timpson sõnas, et läbirääkimiste eesmärk on kaubelda hind odavamaks. Läbirääkimised võiksid tema hinnangul kesta mõne nädala.

Kommentaarid (8)
Copy
Tagasi üles