Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Mäeltküla tööstuspark võib ligi 2,7 miljonist eurost ilma jääda, sest plaanitav piimatööstus veksleid välja ei anna

3 min lugemist
Juhul kui Riigi Tugiteenuste Keskus nõuab endiselt, et Viljandi vallale ­­­2 676 712 euro suuruse toetuse väljamaksmise eelduseks on vaja kinnituskirja aktsiaseltsilt MilkEst, ei pruugi vald tööstuspargi arendamise teise etapi jaoks raha saada. FOTO: Liis Treimann/Postimees (montaaž)

«Selline seis on praegu tõesti,» kommenteeris olukorda Viljandi vallavanem Alar Karu, kes on alates 23. jaanuarist Viljandi vallavalitsuse korraldusega nimetatud mittetulundusühingu Mäeltküla Tööstuspark esindajaks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusele (EAS) Mäeltküla tööstuspargi projekti kirjutades lubas piima töötlemisega tegelev aktsiaselts ­MilkEst, et ta ehitab parki oma tehase, ja vald sai arenduse teiseks etapiks eelmise aasta juunikuus 2 676 712,56 eurot. Toetuse abil oli kavas välja arendada tööstuspargi uutele kruntidele vajalik taristu: teed, tänavavalgustus, kergliiklustee ning koos tehnovõrkude liitumispunktidega vee- ja gaasitorustik, elektri- ja sideliinid.

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto