Juhatuses tülli pööranud Viljandimaa keskerakondlasi valiti juhtima Jaak Aab  

Jaak Aab tegemas Keskerakonnale valimiskampaaniat Viljandi turul.  

FOTO: Marko Saarm

Kolmapäeva õhtul erakorraliselt kogunenud Keskerakonna Viljandimaa liikmed valisid piirkonnale uue juhi ja juhatuse. Piirkonna esimeheks valiti Keskerakonna juhatuse liige, Järva- ja Viljandimaa esinumber riigikogu valimistel Jaak Aab.

Eelmise aasta 14. detsembril taandas Viljandimaa piirkonna juhatuse viieteiskümnest liikmest end üksteist, mistõttu muutus juhatus töövõimetuks. Juhatuse liikmed tõid taandumise põhjuseks rahulolematuse endise juhatuse esimehe Juhan Juhkamsoo tööga.

Vast valitud esimees tänas erakonnakaaslasi usalduse eest ja sõnas, et piirkonna juhatuse ja liikmete töö teravik peab olema suunatud riigikogu valimiste võitmisele.

"Mul on hea meel, et vaatamata juhatuse töö ajutisele seiskumisele on Viljandimaa keskerakondlased olnud aktiivsed ja panustanud Keskerakonna jätkamisse peaministrierakonnana ka järgmises riigikogu koosseisus," sõnas Aab ja lisas, et viimane kuu enne valimisi saab olema töökas ning ta loodab kõigi erakonnakaaslaste toetust valimiskampaaniale. "Vaid Keskerakonna võidu puhul saame olla kindlad, et tõstetakse pensioni, vähendatakse ravijärjekordi ja säilib tasuta ühistransport, mis on toonud paljudele maapiirkonna inimestele olulise rahalise säästu." 

Hääletas 120 inimest ning Jaak Aab valiti juhatuse esimeheks 77 häälega. Keskerakonna Viljandimaa piirkonna juhatusse valiti Peeter Rahnel, Mare Mihkelson, Helmut Hallemaa, Karl Õmblus, Heino Luik, Sirje Taalmaa, Valli Veigel, Katrin Kivistik, Eha Puusild, Juhan Juhkamsoo, Kalev Kõverjalg, Viktor Trofimov, Aare Kaukvere ja Anne Kaarmäe.

Tagasi üles