Janused vargad murdsid poodi

Vargad murdsid Pilistvere kauplusesse.

FOTO: Marko Saarm

19. jaanuari hommikul avastati, et Põhja-Sakala vallas Pilistvere külas on kauplusesse sisse murtud ning varastatud alkohoolseid jooke ja tubakatooteid. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on veel selgitamisel.

Viimane maapoode laastanud varguste laine jääb mitme aasta taha. Viljandi Tarbijate Ühistu juhi Priit Aule kinnitusel pole vahepeal toidukauplustesse sisse murtud, küll aga on tabatud päevasel ajal pisivargaid. "Ega oskagi muud arvata, kui et küllap on mingi kamp jälle vanglast välja saanud," lausus Aule. 

Pilistvere pood oli juhi kinnitusel valve all ning hoonesse tungimiseks oli lõhutud peaukse klaas. Seda, kui suure summa eest sulid napse ja sigarette kaasa võtsid, ei osanud Priit Aule öelda. Juhtunu uurimiseks käib kriminaalmenetlus.

2015. aasta suvel käisid vargad kahel korral Võhma poes, viies endaga kaasa alkoholi ja mahla. Samasse kauplusse murti kahel järjestikusel ööl ka 2009. aastal. Tollal varastati esimesel korral siidrit ja toonikut, teisel korral võeti lisaks alkohoolsetele jookidele kaasa mahla.

Tagasi üles