Sisukord
Paberleht
Postimees

Kris Süld: noored võiksidki vahepeal teises linnas elada

5 min lugemist
Kris Süld nendib, et praegu näeb ta Viljandit pigem mõnusa laste kasvatamise linnana. Oma tulevikust rääkides ei välista 23-aastane mees, et võib mõneks ajaks välismaale siirduda. Foto on tehtud mullu suvel, kui ta korraldas koos võitluskaaslastega tänavakultuurifestivali «Bash». FOTO: HEGE-LEE PAISTE

Viljandist inspireeritud ning praeguseks üle riigi tuntust kogunud kaubamärgi VLND üks loojaid Kris Süld on end alati kodulinna patrioodiks pidanud, aga praeguseks on elu ta ühe jalaga Tallinna viinud ning tulevikust rääkides ei välista ta sugugi mõneks ajaks välismaale siirdumist. Ettevõtliku natuuriga 23-aastase mehe meelest peaksidki Viljandi noored vahepeal kindlasti teises linnas elama. Mõttega, et edasipüüdlikele inimestele jääb see paik paratamatult väikeseks, ta aga leppida ei taha.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

VLND loovkogukonnale aluse panemise kõrval on Kris Süld pälvinud tähelepanu tänavakultuurifestivali «Bash» korraldamisega. Möödunud suvel liikus ta aga koos võitluskaaslastega mööda Eestit toiduautos ning müüs burgereid.

05.06.2020 07.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto