Viljandlane lippas talvisel ööjooksul teisele kohale

Priscilla Õmblus
Ürituse «Eesti ööjooks / EV100 talve eri» kahele distantsile pani end kirja 3129 inimest. Foto: Eesti ööjooks

Eesti Vabariigi juubelile pühendatud ööjooksul reedel Rakveres lippas kümnekilomeetrisel põhidistantsil hõbedasele medalile Viljandi mees Raivo Nõmm.

Raivo Nõmm mullusel Viljandi linnajooksul
Raivo Nõmm mullusel Viljandi linnajooksul Foto: Elmo Riig

Ajaga 35.40,0 tuli põhidistantsil esimeseks Aari Tiiksaar. Raivo Nõmm, kes astus pjedestaali teisele astmele, sai kirja aja 35.49,2 ning kolmanda koha teenis Madis Osjamets ajaga 35.53,2. Naistest oli kiireim aja 37.45,2 välja jooksnud Kelly Nevolihhin.