Aidake kaaslinlasi tunnustada!

Viljandi raekoda

FOTO: Elmo Riig

Viljandi linnavalitsus ootab aasta lõpuni ettepanekuid linna preemiate määramiseks. Neid antakse välja üheksas kategoorias: elutöö preemia, aastapreemia (aasta tegu), kuni kaks kultuuripreemiat, spordipreemia, noore sportlase preemia, teatripreemia, aasta noore preemia, aasta laste- ja noortesõbralik ettevõte ning kuni kaks ettevõtluse edendaja preemiat.

Linnapea Madis Timpson kutsub üles kaaslinlasi märkama ja tunnustusettepanekuid esitama. "Meil kõigil on kindlasti mõttes keegi, kes on möödunud aastal Viljandi ja kaaslinlaste heaks eriliselt panustanud või millegi suurega hakkama saanud. See panus võib ulatuda ühest märkimisväärsest saavutusest elutööni," ütles linnapea.

Ettepanekuid saab esitada ja kõigi statuutidega tutvuda siin.

Ettepaneku vormi linna kodulehel täitmiseks on vajalik ID-kaardi või mobiil-ID kasutamine.

Lisavõimalusena saab samal lehel ettepaneku esitamise vormi oma arvutisse laadida. Arvutis täidetud vorm tuleb digitaalselt allkirjastada ja saata aadressil viljandi@viljandi.ee.

Vormi võib ka välja trükkida ning toimetada käsitsi täidetuna ja allkirjastatuna Viljandi linnavalitsuse kantseleisse aadressil Linnu 2, 71020 Viljandi. Seal on vormid ka kohapeal.

Aastapreemiate saajad kinnitab Viljandi linnavolikogu 31. jaanuaril. Preemiad antakse laureaatidele kätte Eesti Vabariigi 101. aastapäeva kontsertaktusel 24. veebruaril Ugala teatris.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles