Viljandlased mängisid Tapaga viiki

Priscilla Õmblus
Eesti käsipallimeistrivõistluste meistriliiga esimese ringi järel asub Viljandi HC tabelis viiendal kohal. Foto: Elmo Riig

Eesti käsipallimeistrivõistluste meeste meistriliiga esimene ring kulmineerus kahe haarava ja tasavägise kohtumisega. HC Tallinn naasis võitude teele, olles kodus 33:31 (19:16) üle Põlva Coopist ning SK Tapa ja Viljandi HC tegid 23:23 (13:10) viigi.

Viljandi HC-d võõrustanud SK Tapa polnud mulke kodusaalis juba aastaid alistanud.

Väravaid tuli visalt ja kumbki meeskond ei saanud esimese veerandtunni jooksul enamat kui minimaalne edu. 17. minutil läks Tapa 7:5 juhtima ja minut hiljem tuli Vahur Oolupi viskest 8:5.