Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Silmaarstikohtade lisahanget pole veel välja kuulutatud

2 min lugemist
Praegu on kolmest Viljandimaa silmaarsti kohast üks täitmata. Foto on tehtud Pro Optika Viljandi prillipoe ruumides. FOTO: Elmo Riig

Haigekassa lisahanke väljakuulutamine Viljandi silmaarsti kohtade leidmiseks viibib. Haiglaga on sõlmitud aasta lõpuni kehtiv leping, millega haigekassa tellib teenust senisest suuremas mahus. Haigla soovib selleks tööle võtta ühe uue arsti, kellega käivad praegu läbirääkimised.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale

Nagu Sakala eelmisel kuul kirjutas, kaeti oktoobri alguses korraldatud riigihankega kolmest Viljandimaa silmaarsti kohast kaks. Aastaid Viljandis seda teenust pakkunud Pro Optika jäi kohast ilma, sest dokumentides, mis ta riigihankel esitas, oli puudusi.

Algul plaanis haigekassa korraldada lisahanke ühe silmaarsti koha täitmiseks oktoobri lõpus. Ameti avalike suhete ja tervise edenduse osakonna juhataja Evelin Trink ütles, et lisahanke väljakuulutamist on takistanud üks vaidlustus riigihangete vaidlustamise komisjonis.

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto