Pudelikaelaefekt tõi arutuse alla Posti tänava ühesuunaliseks muutmise

Sigrid Koorep
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ei läinud kaua aega, kui Sakala fotograafi kaamerasilma ette jäid Posti tänava ääres parkijate vahel slaalomisõitu tegevad autod. Linnavalitsus loodab olukorda parandada parkimiskorda üle vaadates.
Ei läinud kaua aega, kui Sakala fotograafi kaamerasilma ette jäid Posti tänava ääres parkijate vahel slaalomisõitu tegevad autod. Linnavalitsus loodab olukorda parandada parkimiskorda üle vaadates. Foto: Elmo Riig

Viljandi Posti tänava elanikud on saatnud linnavalitsusele pöördumise palvega kaaluda Posti tänava ühesuunaliseks muutmist, sest parkivate autode tõttu tekkinud pudelikaelaefekt häirib lisaks tavaliiklejatele teenindusmasinaid, kes ei pääse nii hästi oma tööd tegema.

Pöördumises on jutuks lõik Tallinna tänavast Liivi tänavani ning kirjas on märgitud, et praegu kahesuunalisel tänaval parkijate tõttu justkui slaalomi sõitmine on ohtlik nii juhtidele kui jalakäijatele.

Viljandi linnavalitsuse teedespetsialist Heikki Teearu, kellelt Sakala olukorra kohta kommentaari küsis, nentis, et liikluskiiruse mõttes ei ole slaalomisõit halb.

Märksõnad

Tagasi üles