Suurelt poolaja kaotanud Põlva alistas Viljandi

Viljandi HC poolt viskas viiel korral palli vastaste väravasse Kristjan Koovit.
Viljandi HC poolt viskas viiel korral palli vastaste väravasse Kristjan Koovit. Foto: Marko Saarm

Eile mängiti Viljandi spordikoolis meeste käsipalli meistriliiga viienda vooru kohtumine, kus poolajavileks 16:8 juhtima läinud koduklubi Viljandi HC jäi lõpuks Põlva Coopile alla 24:26.

Kohtumine Viljandi spordikoolis algas küll tasavägiselt, kuid seejärel läks mäng edasi võõrustajate dikteerimisel, kui 13. minutil viskas Mark Lõpp tabloole 6:4 viljandlaste kasuks. Põlvalasi hoiti seejärel mõnda aega väravateta ning 21. minutil sahistas Andrei Khapal tabloole 10:15.

Põlva Coopi peatreener Kalmer Musting võttis mõtlemisaja ja ehkki Tõnis Kase tabamus lõpetas väravapõua, viskas Viljandi HC neli väravat järjest ning sai poolajaks 16:8 edu.