Viljandi Tulevik võitis Narva Transi tulemusega 4:1

Viljandi Tulevik võitis  pühapäevasel kohtumisel Narva Transi tulemusega 4:1. Värava lõid 61. ja 89. minutil Herol Riiberg, 82. minutil Kristjan Kask, 87. minutil Rainer Peips ja 90+1. minutil Vadim Mihhailov.

Viljandi Tuleviku ridades mängisid Andreas Kallaste, Gustav-Hendrik Seeder, Gerdo Juhkam, Janar Õunap, Indrek Ilves, Kristjan Kask, Tanel Lang, Herol Riiberg, Rainer Peips (89. minutil Lauri Elur), Illimar Loigo (55. minutil Roger Teor) ja Kristen Kähr.

Varumängijad olid Karl-Romet Nõmm, Lauri Elur, Roger Teor ja Gunnar-Laur Sindi.

Narva Trans läks väljakule koosseisus Betim Halimi, Tanel Tamberg (90. minutil Sergei Kondrattsev), Dante Leverock, Maksim Tšerezov, Viktor Plotnikov (85. minutil Nikita Savenkov), Irie, Aleksandr Zakarljuka, Deniss Poljakov, Artjom Škinjov, Arber Basha (60. minutil Arseni Kovaltšuk) ja Vadim Mihhailov.

Varumängijad olid Nikita Savenkov, Arseni Kovaltšuk, Sergei Kondrattsev ja Artur Kotenko.

Hoiatused sai 45+1. minutil Janar Õunap, 59. minutil Roger Teor, 69. minutil Gustav-Hendrik Seeder ning 29. ja 39. minutil Aleksandr Zakarljuka;  53. ja 79. minutil Irie. Viimati mainitud ka eemaldati mängust.

33. minutil jättis Viktor Plotnikov realiseerimata penalti, lüües palli latti.

Pühapäeva hommikust saati lükkasid Tuleviku poolehoidjad linnastaadionilt lund, et  mäng saaks üldse toimuda. Kell 12.31 kirjutas Tulevik oma Facebooki leheküljel: «Ära tegime! Mäng algab juba poole tunni pärast ja seda ainult tänu heasüdamlikele inimestele. Tipphetkel müttas linnastaadionil ligi 50 inimest: Tuleviku lapsed, vanemad, harrastajad, veteranid, kogu klubikontor ... Ja plats sai puhtaks, mehed teevad juba sooja.»